خدمات پس از فروش

خانه خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش :

واحد خدمات پس از فروش شرکت والا اندیشان وطن بر پایۀ مشتری مداری و جلب رضایت کامل مشتریان گرامی با کادری متشکل از کارشناسان و متخصصان مجرب و شبکه‌ای از نصابان و سرویس کاران مجاز در سطح کشور، وظیفۀ ارائۀ خدمات پشتیبانی فنی مهندسی، راه اندازی، آموزش، تعمیرات، تأمین قطعات یدکی و پیگیری درخواست‌های مشتریان را بر عهده دارد نظر به اهمیت پروژه‌های کولینگ صنعتی و وابستگی خط  تولید کارخانجات مختلف به دستگاه‌های شرکت والا اندیشان وطن، این شرکت بصورت تمام وقت آماده ارائه خدمات سریع به مشتریان عزیز می‌باشد. بدیهی است این آمادگی وسرعت در خدمت رسانی در پروژه های تهویه مطبوع مسکونی نیز جاری گردیده است. برخي از اموری که واحد خدمات این شرکت در چارچوب فعاليتهاي خود ارائه ميدهد بشرح زير ميباشند:
۱ – بازديد از پروژه قبل از خرید، در حین انجام پروژه و بعد از خريد توسط کارشناسان مجرب.
۲ – مشاوره تخصصي، بمنظور راهنمایی خریداران جهت حمل و نصب صحیح دستگاه‌ها، ارائه نقشه‌ها و اطلاعات تأسیساتی و برقی مربوط به دستگاه‌ها جهت انجام تمهیدات راه‌اندازی.
۳ – راه‌اندازي رایگان دستگاه‌ها و تنظیم صورتجلسه تحویل، صدور کارت گارانتی و استفاده از شماره سریال برای کنترل قطعات و خدمات ارایه شده.
۴ -رفع ایرادات ساده و راهنمایی بصورت تلفنی و آنلاین در کوتاهترین زمان ممکن و اعزام کارشناس درصورت لزوم.
۵ – آموزش مشتریان پس از راه‌اندازی دستگاه‌ها، ارائه اطلاعات فني، منوال راهنماي نصب، منوال راه‌اندازي و نگهداري دستگاه‌ها و اعطای گواهینامه درصورت امکان.
۶ – تأمین قطعات و ارایه خدمات پس از فروش دستگاه‌ها بمدت پانزده سال.
۷ – در صورت بروز هر گونه اشکال در دستگاه‌ها، فقط واحد خدمات این شرکت و نمایندگان مجاز خدمات پس از فروش این شرکت صلاحیت رسیدگی و رفع مشکل را دارند و در صورت تعمیر یا بررسی دستگاه توسط افراد غیر مجاز این کالا از گارانتی خارج می گردد.

برای درخواست خدمات و سرویس و نگهداری  به قسمت اطلاعات تماس سایت مراجعه نمایید.

شماره های واحد خدمات پس ار فروش:

۰۳ ۴۰ ۹۷ ۷۷  و  ۶۴ ۴۵ ۹۷ ۷۷